*New* Modern Stylish 4 Bedroom Home With Parking**

  • 4 soverom
  • 3 baderom

*New* Modern Stylish 4 Bedroom Home With Parking ligger bare noen få skritt fra Hove Park Hove Park Miniature Railway.

Denne villaen tilbyr overnatting i Brighton 3 km fra Brighton Clock Tower og 2 km fra St. Mary og St. Abraam koptisk-ortodokse kirke. Det er 4 km fra Brighton sentrum. Gjestene kan nyte italienske retter i Galeleos, som ligger innenfor 300 meter unna. Villaen ligger et par minutter med bil fra Brighton Royal Pavilion. Nærmeste bussholdeplass The Droveway ligger 950 meter unna.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near *New* Modern Stylish 4 Bedroom Home With Parking** Brighton
Modern Hove Home W Parking & Garden
pris kun for mobil

Modern Hove Home W Parking & Garden

9.7
Usedvanlig 3 anmeldelser
869 m fra overnattingsstedet
Great Spacious House With Parking And Garden
pris kun for mobil

Great Spacious House With Parking And Garden

874 m fra overnattingsstedet
USD 450 USD 405
per natt
Maison Spacieuse Pour Famille Pres De Brighton Avec Jardin
pris kun for mobil

Maison Spacieuse Pour Famille Pres De Brighton Avec Jardin

929 m fra overnattingsstedet
USD 1248 USD 1123
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    London Gatwick lufthavn Flyplass
    40 km

    Togstasjoner

    Preston Park
    1,2 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Gratis Wi-Fi på fellesområdene

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Spisemuligheter

    • Utendørs spiseplass

    På kjøkkenet

    • Vannkoker
    • Tørketrommel
    • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

    For barn

    • Vugger/ Barnesenger

    På rommene

    • Sitteområde
    • Forkleområde
    • Patio
    • Te- og kaffefasiliteter
    • Spisebord
    • Strykefasiliteter

    Boligareal

    • Vaskemaskin
    • Gratis toalettartikler

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Design

    • Gulvteppe

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 23:59
    Utsjekking: til 10:00
    Ofte stilte spørsmål
    • ❓
      Er det noen landemerker i nærheten av *New* Modern Stylish 4 Bedroom Home With Parking?
      Du kan besøke Hove Park, som ligger i nærheten av *New* Modern Stylish 4 Bedroom Home With Parking.
    • ❓
      Hvor mye vil det koste å bo i *New* Modern Stylish 4 Bedroom Home With Parking?
      Leien på *New* Modern Stylish 4 Bedroom Home With Parking starter på £1479 per natt.
    • ❓
      Hvilke restauranter er i nærheten av *New* Modern Stylish 4 Bedroom Home With Parking?
      Restauranter i nærheten av *New* Modern Stylish 4 Bedroom Home With Parking inkluderer Galeleos og Burger King.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    London Gatwick lufthavn Flyplass
    40 km

    Togstasjoner

    Preston Park
    1,2 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    *New* Modern Stylish 4 Bedroom Home With Parking** Brighton

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk